Forum Domowego Survivalu - Rejestracja

Rejestrując się na witrynie „Forum Domowego Survivalu”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „Forum Domowego Survivalu”, „http://forum.domowy-survival.pl”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „Forum Domowego Survivalu” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „Forum Domowego Survivalu” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „Forum Domowego Survivalu” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „Forum Domowego Survivalu”, ani phpBB Limited nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.


GDPR / RODO

Aby zapewnić zgodność z unijnym rozporządzeniem dotyczącym danych osobowych (RODO) z 2018 r., informujemy Cię o poniższych zasadach.

W uzupełnieniu do wymienionych powyżej danych, Forum Domowego Survivalu będzie również zapisywać informacje o wykorzystywanych przez Ciebie do pisania numerach IP. Zależnie od Twoich praferencji, Forum Domowego Survivalu może wysyłać na Twój adres e-mail automatyczne wiadomości, ale w Panelu Użytkownika (UCP) możesz w dowolnym momencie zmienić ustawienia, jeśli nie chcesz ich otrzymywać.

Dane osobowe podawane przy rejestracji będą wykorzystywane wyłącznie do zapewnienia poprawnego funkcjonowania Forum Domowego Survivalu. Nie będą używane do innych celów, ani nie będą przekazywane osobom trzecim.

Jedyne inne dane osobowe to te, które zdecydujesz się sam opublikować na forum, czyniąc je powszechnie dostępnymi (jako że będą indeksowane przez wyszukiwarki i zapisywane przez serwisy funkcjonujące jako archiwa witryn online).

Klikając przycisk "Akceptuję" poniżej akceptujesz te warunki i fakt ich zaakceptowania zostanie zapisany w bazie danych.