Przywitaj Się

Mirek
Posty: 1
Rejestracja: 20.02.2018, 19:57

Re: Przywitaj Się

Post autor: Mirek » 13.03.2018, 20:18

Witam wszystkich serdecznie.Jestem tu nowy na forum i mysle, ze sie tu zagrzeje.Czy to forum nalezy do pana Adolfa KUdlinskiego ? Jestem jego goracym zwolennikiem.Mysle, ze tu na forum sa patrioci i prawdzwi Slowianie.
Pozdrawiam was wszystkich. :D
linkolm
Posty: 95
Rejestracja: 29.08.2016, 23:02

Re: Przywitaj Się

Post autor: linkolm » 13.03.2018, 23:53

Witamy na forum,jednakże nie należy ono do pana Adolfa.Forum powstało z inicjatywy Krzysztofa Lisa i Artura Kwiatkowskiego którzy prowadzą także blog Domowy Survival.
KamilaCe
Posty: 1
Rejestracja: 15.03.2018, 15:01

Re: Przywitaj Się

Post autor: KamilaCe » 15.03.2018, 15:31

Cześć :)
Wielu mogłoby się zdziwić, ale tak - dziewczyna wśród survivalowców.
Mam na imię Kamila, lat 24, pochodzę z podkarpacia - dokładnie Rzeszów. W związku z tym, że mój partner obraca się wśród survivalowców to i padło na mnie - złapałam bakcyla.
Zainteresowania łucznictwo - 7 lat treningów
Mam nadzieje, że dowiem się tutaj czegoś ciekawego 8-)

Pozdrawiam
Kamila
Unono
Posty: 500
Rejestracja: 13.05.2018, 22:05

Re: Przywitaj Się

Post autor: Unono » 13.05.2018, 22:28

Witam wszystkich forumowiczów. Nie uważam się za survivalowca czy preppersa. Robię wszystko żeby zabezpieczyć siebie i rodzinę. Z zawodu jestem elektronikiem. Z zamiłowania elektronikiem, mechanikiem i konstruktorem, podróżnikiem. Uważam że mam ogromną wiedzę z zakresu elektroniki, energetyki i mechaniki zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Wyznaję różnicę pomiędzy teorią a praktyką. Teoria - coś powinno działać, a nie działa. Praktyka - działa, ale nikt nie wie dlaczego. Oczywiście zawsze pogodzę jedno z drugim.
Ale ten tekst wygląda samochwalczo i zarozumiale. Po prostu chciałem napisać, ż każdy może liczyć na moją pomoc i poradę ( o ile będę potrafił) :roll:
Wojto
Posty: 58
Rejestracja: 23.10.2016, 17:27
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przywitaj Się

Post autor: Wojto » 14.05.2018, 16:40

Czyli jak pogodzisz teorię z praktyką to nic nie działa i nikt nie wie dlaczego? :D

Witamy na forum :-)
Unono
Posty: 500
Rejestracja: 13.05.2018, 22:05

Re: Przywitaj Się

Post autor: Unono » 15.05.2018, 16:33

Tak też czasami bywa,, Wtedy mówię " każdy ma swoje Waterloo" :lol:
MJM
Posty: 1
Rejestracja: 31.05.2018, 16:55

Re: Przywitaj Się

Post autor: MJM » 31.05.2018, 20:08

Witam. Jestem Marta, mam 32 lata. Krótko mówiąc o sobie, jestem żoną, matką dwóch synów. Pracuję zawodowo, w korporacji,od wielu lat interesuję się naturalnymi metodami leczenia, radiestezją, bioenergoterapią. Dodatkowo od dwóch lat trenuję judo. Survival leśny, towarzyszy mi od dawna, zaszczepił to we mnie tata. A od niedawna interesuje mnie survival domowy. Przyszłość może przynieść różne niespodzianki, dlatego staram się zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę na "trudne czasy". Zbieram wiedzę i poszerzam swoje horyzonty. Nowoczesny survival opisany w książce "Domowy survival" jak i przedstawiony na blogu, na pewno w jakimś stopniu wprowadzę w życie. Interesuje mnie też zagadnienie ochrony przed promieniowaniem, gdyby jednak doszło za naszego życia do zmiany biegunów magnetycznych. Pozdrawiam :)
Unono
Posty: 500
Rejestracja: 13.05.2018, 22:05

Re: Przywitaj Się

Post autor: Unono » 31.05.2018, 22:33

Ale mi zabiłaś klina. Ochrona przed promieniowaniem, gdyby nastąpiło przebiegunowanie ziemi. Przerabiałem ten temat ze 4 lata temu. Myślę, że wspólnie damy radę sprostać temu wyzwaniu. Witamy na pokładzie.
Awatar użytkownika
mar_kow
Posty: 18
Rejestracja: 06.06.2018, 16:45
Lokalizacja: Mazury

Re: Przywitaj Się

Post autor: mar_kow » 06.06.2018, 17:05

Witam Wszystkich :) Mam na imię Mariusz, część z Was pewnie kojarzy mnie i mój awatar z innych for (widzę znajome nicki). Interesuję się szeroko pojętym survivalem, bronią palną i białą. Reprezentuję służby mundurowe od 26 lat z dość szerokim myślę doświadczeniem. Nikt nie wie wszystkiego ale na pewno wniosę co nieco do Społeczności... Jakoś tu wcześniej nie trafiłem... Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Romeo
Posty: 2
Rejestracja: 20.06.2018, 15:53

Re: Przywitaj Się

Post autor: Romeo » 21.06.2018, 15:54

Witam wszystkich ,nowy na forum ,ale nie nowy w temacie ,szwendam się po lasach ,strzelam z łuków ,czasem zrobię jakiś nóż , doskonale umiejętności w ręcznej obróbce drewna ,na wypadek odcięcia od prądu ,a w przyszłości planuje bardziej poszerzyć umiejętności kowalskie.Pozdrawiam
Odpowiedz