Erdogan może podpalić europę

Przed włamaniem, pożarem, zalaniem, zombie.
PAWCIO69
Posty: 288
Rejestracja: 05.03.2017, 15:43

Erdogan może podpalić europę

Post autor: PAWCIO69 » 14.03.2017, 22:36

nie wiem jak to się skończy ale robi się coraz mniej ciekawie.Holandia polała ognisko benzyną.
Erdogan ma u siebie 3 mln uchodzców gotowych do marszu na zachód. Do tego 15 mln turków w kilku krajach EU, to olbrzymia siła Nie wierzycie chyba, że wśród tych ludzi Turcy nie maja organizacji które sa w stanie rozniecić i podtrzymywać niepokoje, nie mówię, że to będą zamachy, ale demonstracje też sieją chaos .
Nie zapominajmy, że Turasy w Niemczech mieszkaja całe dziesięciolecia , na bank są świetnie przygotowani na rózne scenariusze . Rozpiździaj może byc bardzo na rękę Erdoganowi, bo to mściwy sukinsyn, a mocno go ośmieszono on nie daruje tej zniewagi.Rosja jak zawsze zagra na destabilizację czyli dorzuci do ogniska parę granatów.
Nie chcę krakać, ale IMO czasy prosperity w Europie powoli sie kończą , było dobrze teraz będzie nieciekawie.
Brexit to efekt nadchodzących problemów, angole zdiagnozowali problem i robią to co zawsze zamurują się na wyspie i bedą się zza kanału przygladać dymom nad Europą.
Osobiście uważam że zostało niewiele czasu na zgromadzenie odpowiednich środków by zapewnić byt rodzinie.
Nie możesz uratować planety, ale możesz zadbać o rodzinę i siebie.
Zarkis
Posty: 47
Rejestracja: 03.05.2016, 18:20
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Erdogan może podpalić europę

Post autor: Zarkis » 15.03.2017, 07:24

I oby ich wypuścił. Prawdopodobnie w tym lub najwyżej przyszłym roku UE się rozpadnie, a to tylko przyśpieszy ten proces. Ponieważ UE jest zagrożeniem dla moich wolności obywatelskich (wczoraj np. przepchnęło dyrektywę towarzyszki Bieńkowskoej) kibicuje imigrantom idącym na zachód po socjal. Oni go zniszczą. Rosja w ciąż jest słaba i jeśli trafili by nam się odważni mężowie stanu to wyjdziemy na swoje. Jeśli nie to przynajmniej wszelkie zagrożenie ze strony niemiec zniknie, znikną też niepoważne dyrektywy, zakazy, nakazy i europajace pokroju pana Verhofstata z Belgii.
Wojto
Posty: 55
Rejestracja: 23.10.2016, 17:27
Lokalizacja: Wrocław

Re: Erdogan może podpalić europę

Post autor: Wojto » 15.03.2017, 12:56

Zarkis pisze:Ponieważ UE jest zagrożeniem dla moich wolności obywatelskich (wczoraj np. przepchnęło dyrektywę towarzyszki Bieńkowskoej)
O jakiej dyrektywie piszesz? Bo nie jestem ostatnio na bieżąco...
Zarkis
Posty: 47
Rejestracja: 03.05.2016, 18:20
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Erdogan może podpalić europę

Post autor: Zarkis » 15.03.2017, 13:14

Ograniczenia w dostępie do broni przez cywili!
Awatar użytkownika
Aerlin
Posty: 166
Rejestracja: 06.05.2016, 11:27

Re: Erdogan może podpalić europę

Post autor: Aerlin » 15.03.2017, 16:34

Największym problemem internetu jest to, że teraz każdy może publikować wytwory swojego umysłu...
PAWCIO69 pisze:Erdogan ma u siebie 3 mln uchodzców gotowych do marszu na zachód.
No i? Postaraj się pomyśleć nad tym- jedyną kartą przetargową Erdogana jest groźba puszczenia uchodźców. Puści ich i co? UE zamieszkuje 508 mln ludzi, dodatkowe 3 oczywiście byłyby problemem, ale nie decydującym o losie wspólnoty. Przynajmniej w bogatej i inteligentnej jej części, która chce przyspieszyć w miarę możliwości odcinając się od "ubogich krewnych". A co z tego będzie miał Erdogan poza utratą wspomnianej jedynej karty przetargowej w negocjacjach z UE w celu wyrwaniu kochanych Euro?
PAWCIO69 pisze:Do tego 15 mln turków
Śmieszne uogólnienie. Ja wiem, że ty tak myślisz, że każdy turek to uśpiony agent, który na sms od Erdogana zacznie palić, mordować i gwałcić. Świat na szczęście wygląda inaczej i Erdogan nawet nie u wszystkich turków w Turcji cieszy się popularnością. Szczególnie po tym jego tragikomicznym zamachu stanu.
PAWCIO69 pisze:bo to mściwy sukinsyn, a mocno go ośmieszono on nie daruje tej zniewagi
:lol: Faktycznie, nie daruje tak jak nie darował w Syrii. Wysłał swoją wykastrowaną po wspomnianym wcześniej zamachu stanu armię, która doznała potężnej klęski i upokorzenia z rąk- USA, Rosji, Kurdów i Syryjczyków, z czego w tle jeszcze się śmieje Iran. Co zrobił ten mściwy sukinsyn, co nie daruje? Zawinął ogon pod tyłek.
PAWCIO69 pisze:angole zdiagnozowali problem
Angole tak zdiagnozowały problem, że im się Zjednoczone Królestwo sypie. Szkocja stara się ratować z tego tonącego okrętu, żeby tylko pozostać w UE (większość Szkotów głosowała przeciwko Brexitowi), Irlandia Płn. też zadowolona z tego obrotu sprawy nie jest (większość Irlandczyków głosowała przeciwko Brexitowi), a co do powagi z jaką Anglicy wybrali żeby opuścić UE wystarczy przypomnieć- http://businessinsider.com.pl/polityka/ ... ka/wyrw42f
PAWCIO69 pisze:Osobiście uważam że zostało niewiele czasu na zgromadzenie odpowiednich środków by zapewnić byt rodzinie.
Osobiście uważam, że to jak zawsze twoja paranoja i chore marzenia o rychłej, potężnej katastrofie. Konflikt na linii Holandia-Turcja nawet nie jest letni, wymieniane ciosy wręcz symboliczne. Sam Erdogan jest słabym politykiem, którym niemal oficjalnie gardzą wszyscy wielcy tego świata, o czym najlepiej świadczy wspieranie Kurdów przez USA ale także i Rosję.
PAWCIO69
Posty: 288
Rejestracja: 05.03.2017, 15:43

Re: Erdogan może podpalić europę

Post autor: PAWCIO69 » 15.03.2017, 23:15

mój ulubieniec w "formie"
Jak Erdogan wyśle te 3 mln do Niemiec to Merkel się zesra, rok temu wykonczyło ich milion.. na tyle ze podkulili ogon i ogłosili że zaproszenie utraciło ważnośc i będą odsyłać.
Co zrobi jak wysle tych co ich ma ? uzbiera w rok kolejny milion analfabetów i kozojebców bo w to że emigrują inżynierowie dawno nikt już nie wierzy.
3 mld już wyrwał tylko za odwleczenie o rok.
Twoja wiara w to że te miliony mieszkających w EU turków nie jest w żaden sposób zorganizowane i Ankara nie ma tam organizacji wpływu jest tak śmieszny że oszczędzę ci kompromitacji i nie będę się pastwił.
Jeśli Erdogan będzie chciał to błyskawicznie może zrobić niezły chlew.
O wojnie w Syrii widze kompletnie nie masz pojęcia, o Brexicie czytałeś chyba w Wyborczej albo słuchałeś żakowskiego w tok fm. A pisanie ze angole nie wiedza co robią to już rekord infantylności.
Cała ich dotychczasowa historia pokazuje że nikt tak jak oni nie opanował ulotnienia się z imprezy która się wali.
Szkoci przy swoich dochodach z ropy i gazu za chwilę będą najbogatszym krajem w europie , po co im EU nie mam pojęcia.A to że chca inaczej niż angole to dopiero nowina.
Oczywiscie ja z utęsknieniem czekam katastrofy i panów policjantów którzy przyjda zabrać mi giwery;)))
Tobie nawet jak się pod dupą zapali to bedziesz udawał że nic się nie dzieje.
A ten cały ruch preppersów to sami szaleńcy i pierdolnięci .Czeka nas kolejne 50 lat rozkwitu i dobrobytu co da razem z obecnymi 70 laty spokoju najdłuższy okres pokoju i prosperity w historii europy.
3 maj się ciepło.
Nie możesz uratować planety, ale możesz zadbać o rodzinę i siebie.
Awatar użytkownika
Aerlin
Posty: 166
Rejestracja: 06.05.2016, 11:27

Re: Erdogan może podpalić europę

Post autor: Aerlin » 16.03.2017, 21:48

PAWCIO69 pisze:na tyle ze
No i? Opisz mi dokładnie jak to rok temu Niemcy upadły. Opisz mi dokładnie ten krach ich gospodarki, rozpad społeczeństwa, etc., etc... A nie, czekaj. Nic się nie stało. Niemcy nadal są najsilniejszym krajem w Europie i jednym z najsilniejszych na świecie.
PAWCIO69 pisze:i kozojebców
Tak cię rodzice wychowali?
PAWCIO69 pisze:bo w to że emigrują inżynierowie dawno nikt już nie wierzy
No dobra, tylko że chyba nie rozumiesz, że na zachodzie potrzebują taniej siły roboczej do najgorzej płatnych zawodów, którymi nikt z "lokalsów" nie chce się zająć. Dlatego np. tylu Polaków jeździło do Anglii na zmywak. Tam nie potrzebujesz być inżynierem, choć my to wiadomo- hojny naród i na murarzy posłaliśmy braciom Anglikom ludzi z wyższym wykształceniem.
Zresztą podobnie sprawa się ma teraz w Polsce z Ukraińcami.
PAWCIO69 pisze:Twoja wiara
To tak jak są zorganizowani Polacy. Tylko czekają na sygnał, żeby zacząć masowo kraść samochody.
Oczywiście, że na część społeczności Tureckiej ma wpływ Turcja, ale wyciąganie takich wniosków jak ty świadczy tylko i wyłącznie o głębokiej fobii i paranoi.
PAWCIO69 pisze:Jeśli Erdogan będzie chciał to błyskawicznie może zrobić niezły chlew.
Nie może.
PAWCIO69 pisze:O wojnie w Syrii widze kompletnie nie masz pojęcia
To oświeć mnie. Ale zanim zaczniesz robić z siebie jeszcze większe pośmiewisko niż już zrobiłeś to przeczytaj dokładniej choćby to- http://www.defence24.pl/562498,turecka-porazka-w-syrii
PAWCIO69 pisze:o Brexicie czytałeś
Dobrze, że ty masz wiedzę z TV Trwam. Widać.
PAWCIO69 pisze:Cała ich dotychczasowa historia
Raczej pokazuje, że cierpią na kompleks imperium, które dawno utracili, a którego resztki się chwieją w posadach.
PAWCIO69 pisze:Szkoci przy swoich dochodach z ropy i gazu za chwilę będą najbogatszym krajem w europie , po co im EU nie mam pojęcia
O niewielu rzeczach masz pojęcie, więc to mnie nie dziwi. Szkoci z kolei wydają się być całkiem zdroworozsądkowi, a przede wszystkim nie myślący kategoriami nieistniejącego już imperium. I całe szczęście, dzięki temu widzą, że osamotnieni i izolowani byliby nieistotnym pyłem na globie ścierających się potęg.
PAWCIO69 pisze:i panów policjantów którzy przyjda zabrać mi giwery;)))
Spoko. Jak będzie trzeba przyjdą, a ty grzecznie oddasz albo wylądujesz z kulką w ciele. Wiadomo, kozaczyć każdy potrafi, dopóki nie trzeba robić kozackich rzeczy.
PAWCIO69 pisze:Czeka nas kolejne 50 lat rozkwitu i dobrobytu
Oby. Jak na razie nic nie zapowiada poważniejszych problemów, przynajmniej dla bogatych i mądrych krajów zachodniej europy. A, że gdzieś tam są ludzie, którzy nie rozumieją świata i przez to żyją w ciągłym strachu przed wyimaginowanymi zagrożeniami? No cóż, skoro ci tak dobrze, to nikt przecież nie będzie bronił zaszywać się w norze.
PAWCIO69
Posty: 288
Rejestracja: 05.03.2017, 15:43

Re: Erdogan może podpalić europę

Post autor: PAWCIO69 » 17.03.2017, 13:18

Wiedziałem :D :D :D ,mam nosa do takich egzaltowanych kretynów.
EOT.
Nie możesz uratować planety, ale możesz zadbać o rodzinę i siebie.
Awatar użytkownika
Aerlin
Posty: 166
Rejestracja: 06.05.2016, 11:27

Re: Erdogan może podpalić europę

Post autor: Aerlin » 17.03.2017, 21:46

Widzę, że jak zwykle argumenty ci się kończą i nie masz już nic do powiedzenia, uznam więc, że poddajesz dyskusję i zgadzasz się z moimi argumentami.
Awatar użytkownika
Krasny
Posty: 320
Rejestracja: 16.06.2016, 14:31
Lokalizacja: Wielkopolska gdzieś około Lichenia ;)

Re: Erdogan może podpalić europę

Post autor: Krasny » 17.03.2017, 22:55

Aerlin pisze:Widzę, że jak zwykle argumenty ci się kończą i nie masz już nic do powiedzenia, uznam więc, że poddajesz dyskusję i zgadzasz się z moimi argumentami.
Ale to nie jest dyskusja tylko obrzucanie błotem, żeby nie powiedzieć gównem.
Jak mówi klasyk "racja jest jak dupa, każdy ma swoją" a wy szanowni koledzy nie staracie się nawet dostrzec
kantu innej dupy.
_________________
Bo trzeba mieć jaja by iść z podniesionym czołem gdy inni plują Ci w twarz za twoje przekonania.
Odpowiedz