Inne zagrożenia

Co dzieje się na świecie i w okolicy?
Unono
Posty: 500
Rejestracja: 13.05.2018, 22:05

Re: Inne zagrożenia

Post autor: Unono » 02.02.2020, 09:37

The Shanghai Public Health Clinical Center has developed an antiviral spray just once in the morning and evening, four times each time, open your mouth and inhale, spray alcohol to the throat, only 0.5ml to 1ml each time, can effectively prevent the new type of #coronoavirus
Centrum Zdrowia Publicznego w Szanghaju opracowało spray przeciwwirusowy. Prysnąć tylko rano i wieczorem, cztery razy za każdym razem, otwórz usta i wdychaj, rozpyl alkohol do gardła, tylko 0,5 ml do 1 ml za każdym razem, może skutecznie zapobiegać nowemu typowi #coronoavirus
Genom odpowiedzialny za atakowanie systemu nerwowego przestał działać. Teraz tylko pozostało nie dopuścić do zapalenia płuc, które może zdarzyć si e w każdym przypadku odmiany grypy. Czyli unikać kontaktu z chorymi, stosować "babcine" domowe sposoby na grypę np bańki , zachować higienę ( mycie rąk), unikać zbiorowisk ludzkich no i nie jeść nietoperzy, węży, żab i innego wirusonośnego pożywienia, dokładnie gotować pozostałe mięso.
Unono
Posty: 500
Rejestracja: 13.05.2018, 22:05

Re: Inne zagrożenia

Post autor: Unono » 05.02.2020, 18:59

Chińczycy wiedzą więcej na temat koronowirusa niż mówią?
Istnieją 3 leki o działaniu hamującym na # 2019-nCoV na poziomie komórkowym: Remdesivir, Chlorochina i Ritonawir. Odkrycia dokonali wspólnie Akademia Wojskowych Nauk Medycznych i Wuhan Institute of Virology (WIV) w ramach Chińskiej Akademii Nauk (CAS)
Dla tych, co interesują ich teorie spiskowe, mam ciekawy artykuł podsumowujący wywiad z Panem Doyou Xu. Jeszcze nie wiem kto to jest, bo w jednym miejscu jest przedstawiony jako prezes, w innym jako generał Xu. Ponieważ załączenie tłumaczenia byłoby zaśmiecaniem forum, gdyby ktoś miał ochotę, proszę dać znak na PW.
Fragment:
W artykule z 2015r stwierdzono, że ich badania medyczne wykazały, że prawie wszystkie koronawirusy u dzikich nietoperzy nie mogą zainfekować ludzi, ale kiedy receptor ACE2 w białku S nietoperzy jest wyłączony, wirus może zostać natychmiast przeniesiony na ludzi. Wykorzystali technologię rekombinacji genów wirusowych do rekombinacji białka S z nietoperzy i wirusa Sars z myszy. Nowy wirus można połączyć z enzymem konwertującym angiotensynę 2 (ACE2), który może skutecznie infekować ludzkie komórki oddechowe. . Odkryli, że nowy wirus znacząco uszkodził płuca myszy i że wszystkie szczepionki były nieskuteczne. Dlatego zespół Shi Zhengli nadal wykorzystywał małpy do eksperymentów symulujących wpływ wirusa na ludzkie ciało.
Prześlę emailem
https://mp.weixin.qq.com/s/8aMRya7BLpQubXDXCz0c_w
Unono
Posty: 500
Rejestracja: 13.05.2018, 22:05

Re: Inne zagrożenia

Post autor: Unono » 07.02.2020, 21:27

Singapore is at level Orange. Chaos at shops and shelves are empty.
Singapur podniósł poziom alarmu do pomarańczowego( przedostatni). Chaos w sklepach, półki są puste.
A u nas? Było to z tydzień temu. Pewien człowiek z mojej miejscowości pod koniec stycznia wrócił z wycieczki do Chin. Czuł się dobrze, ale postanowił poddać się badaniu na obecność wirusa Wuhan. Poszedł do lokalnej przychodni. Lekarz ogólny, który powinien go przyjąć wysłał go do na SOR do miasta powiatowego nawet nie robiąc podstawowych badań ( np pomiar temperatury). Lekarz na SORze zainteresował się nim po 4 godzinach, ograniczając się do polecenia udania się do szpitala zakaźnego do miasta wojewódzkiego, gdzie potulnie spędził następne kilka godzin, odsyłany od jednego lekarza do drugiego. W końcu jak nie było możliwości odesłania gdzieś go, pobrano mu krew do badania. Na szczęście nie stwierdzono wirusa.
Awatar użytkownika
Achrioptera
Posty: 148
Rejestracja: 13.06.2016, 16:51
Kontaktowanie:

Re: Inne zagrożenia

Post autor: Achrioptera » 08.02.2020, 09:01

Nie spodziewałem się niczego innego. W radio słyszałem, że Lot zawiesił połączenia do i z Chin, ale... AirChina nadal 3x w tygodniu ląduje na Okęciu, a jako "zabezpieczenie" każą pasażerom wypełnić ankietę. Lotnisko nie ma nawet termometrów.
Unono
Posty: 500
Rejestracja: 13.05.2018, 22:05

Re: Inne zagrożenia

Post autor: Unono » 08.02.2020, 16:33

Władze USA stan zagrożenia zdrowia publicznego w związku z koronawirusem ogłosiły 31 stycznia.Zgodnie z wprowadzonymi procedurami obcokrajowcy, którzy mogą stanowić potencjalne ryzyko przeniesienia wirusa, mogą nie otrzymać zgody na wjazd na terytorium Stanów Zjednoczonych.
https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-z- ... 028355713a
Czy my Polacy, idąc śladami naszego Wielkiego Brata , Przyjaciela i Mentora - USA - nie powinniśmy wprowadzićc podobnych przepisów? Zakazać dzikom z Ukrainy wstępu na Polską ziemię, ptakom latać po polskim niebie bez zezwolenia, a przyjezdnych na kwarantannę.
Unono
Posty: 500
Rejestracja: 13.05.2018, 22:05

Re: Inne zagrożenia

Post autor: Unono » 08.02.2020, 23:15

Jest coś takiego jak 4 kanał. Chińczycy korzystają z niego, ponieważ internet jest kontrolowany przez armię i rząd. Fragment takiej "rozmowy". Czy to są prawdziwe wypowiedzi? Myślę, ze tak.
- Jestem specjalistą laboratoryjnym w szpitalu Huoshenshan w Wuhan. Sytuacja jest gorsza niż sobie wyobrażasz. Podawane dane dotyczą tylko śmierci w nagłych wypadkach, nie z zapalenia płuc. Codziennie usuwani są pacjenci z zapaleniem płuc z 200 pokojowych sekcji szpitala i nie jest to odnotowywane. Tam są kładzione nowe przypadki zapalenia płuc. Próbowaliśmy to rejestrować, ale nie dajemy rady.
- Jak wiele bywa przypadków śmierci z zapalenia płuc? Jak zła jest sytuacja?
- zgadnij tylko, ile pokoi opróżnia się każdego dnia, 200-400 dziennie.
armia przenosi ich do samochodów dostawczych i nie wracają.
- czy to prawda? Nie często mogę się zalogować do witryny.
- Tylko przez krótki czas jest dostęp. Nie wierz w to, co mówi rząd. 99% przypadków śmierci z powodu zapalenia płuc nie jest rejestrowane. nagła śmierć z gorączką w pobliżu 30% i bez objawów, ale z tego zdiagnozowane jest 5-10%. Brak danych z innego obszaru. Armia i inne strony zainfekowane mają znacznie wyższą stawkę, znaną tylko lekarzom wojskowym. Inne raporty zaniżają chińskie dane o 50%. Opublikowałobym więcej zdjęć tabel, ale inni pracownicy są tutaj i piszę pod stołem podczas wirowania
Unono
Posty: 500
Rejestracja: 13.05.2018, 22:05

Re: Inne zagrożenia

Post autor: Unono » 09.02.2020, 15:08

informacja z Twittera:
Prawda o #WuhanCoronovirus:
1. Deyin Guo, badacz z Uniwersytetu Wuhan, jest kluczową postacią odpowiedzialną za cały koronawirus
2. KPCh oficjalnie poinformowała , że koronawirus jest sztuczny
Odpowiedz