Plecak Mil-Tec Assault Pack II vs wisport Sparrow 30l

Wszystko to, w czym nosimy inne rzeczy
Pieczyn890
Posty: 2
Rejestracja: 04.06.2016, 22:45

Plecak Mil-Tec Assault Pack II vs wisport Sparrow 30l

Post autor: Pieczyn890 » 04.06.2016, 22:56

Witam

Zastanawiam się ostatnio nad plecakiem który mógłby posłużyć mi za plecak ucieczkowy. Wpadły mi w oko Mil-Tec assault pack II i Wisport slarrow 30l, lecz nie wiem który jest lepszy. Jeżeli znacie jakiś inny plecak tego typu to piszcie śmiało.
Awatar użytkownika
Krzysztof Lis_DS
Posty: 81
Rejestracja: 28.04.2016, 16:15

Re: Plecak Mil-Tec Assault Pack II vs wisport Sparrow 30l

Post autor: Krzysztof Lis_DS » 05.06.2016, 09:47

Mam Wisporta Sparrow 20:
http://bit.ly/1UkU39L
i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę, na zestaw ucieczkowy powinien wystarczyć.
Awatar użytkownika
Aerlin
Posty: 166
Rejestracja: 06.05.2016, 11:27

Re: Plecak Mil-Tec Assault Pack II vs wisport Sparrow 30l

Post autor: Aerlin » 05.06.2016, 20:50

Pieczyn890 pisze:Mil-Tec assault pack II i Wisport slarrow 30l, lecz nie wiem który jest lepszy
:lol:
Mil-Tec to synonim szajsu wszelkiego. Od samego przyłożenia naszywki Mil-Tec puszczają szwy w 5.11 i odpadają podeszwy w Batesach.
Dam Ci jedną, złotą radę na początek kupowania sprzętu. Nigdy nie kupuj nic z chińskich podrób i Mil-Tec. Ja, mimo że mnie ostrzegali, popełniłem ten błąd i jak każdy chytry płaciłem 2 razy. To jest sprzęt fatalnej jakości, który nawet jeśli przymkniesz oko na wiszące nitki i brak wygody to rozpadnie się raczej prędzej niż później.
Odpowiedź do wszystkiego na pytanie "co jest lepsze Mil-Tec czy coś innego" brzmi zawsze coś innego. Bo jeśli to drugie to nie chińska podróba, to na 99,(9)% jest lepsze. ;)
Killzac
Posty: 35
Rejestracja: 30.03.2017, 17:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plecak Mil-Tec Assault Pack II vs wisport Sparrow 30l

Post autor: Killzac » 30.03.2017, 18:58

Co by nie mówić też jestem na wisportem ze względu na jakość materiałów i wykonanie. A że to polski produkt to jeszcze bardziej zyskuje w moich oczach.
Myśli to mis­trzy­nie sur­vi­valu... Nie ważne jak bar­dzo chcesz je usunąć... Jak bar­dzo chcesz o czymś nie myśleć... One i tak przet­rwają...
figuś
Posty: 10
Rejestracja: 04.08.2017, 12:58

Re: Plecak Mil-Tec Assault Pack II vs wisport Sparrow 30l

Post autor: figuś » 04.08.2017, 13:04

Killzac pisze:Co by nie mówić też jestem na wisportem ze względu na jakość materiałów i wykonanie. A że to polski produkt to jeszcze bardziej zyskuje w moich oczach.
jeżeli chodzi z tej 3 też bym wybrała wisporta, ale warto też zobaczyć na plecak z texar
Killzac
Posty: 35
Rejestracja: 30.03.2017, 17:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plecak Mil-Tec Assault Pack II vs wisport Sparrow 30l

Post autor: Killzac » 10.08.2017, 16:29

figuś pisze: jeżeli chodzi z tej 3 też bym wybrała wisporta, ale warto też zobaczyć na plecak z texar
Texara mam od niedawna z militariów i też jestem zadowolony, ale to taki plecak na wypady dłuższe 85l więc nie wiem jak spisują się mniejsze na codzień
Myśli to mis­trzy­nie sur­vi­valu... Nie ważne jak bar­dzo chcesz je usunąć... Jak bar­dzo chcesz o czymś nie myśleć... One i tak przet­rwają...
Bart
Posty: 281
Rejestracja: 10.05.2017, 21:21

Re: Plecak Mil-Tec Assault Pack II vs wisport Sparrow 30l

Post autor: Bart » 11.08.2017, 17:13

@Killzac. Mógłbyś w każdym poście nie wymieniać nazwy wciąż jednego sklepu internetowego?
figuś
Posty: 10
Rejestracja: 04.08.2017, 12:58

Re: Plecak Mil-Tec Assault Pack II vs wisport Sparrow 30l

Post autor: figuś » 23.08.2017, 18:32

Killzac pisze:Texara mam od niedawna z militariów i też jestem zadowolony, ale to taki plecak na wypady dłuższe 85l więc nie wiem jak spisują się mniejsze na codzień
skoro nadają się na dłuższe wypady to te mniejsze też są bardzo dobre. W ogóle ostatnio szukałam sobie torebki pacsafe i trafiłam na siatki pacsafe na plecaki sotosował ktoś ? Warto kupić ?
Killzac
Posty: 35
Rejestracja: 30.03.2017, 17:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plecak Mil-Tec Assault Pack II vs wisport Sparrow 30l

Post autor: Killzac » 25.08.2017, 18:01

figuś pisze:
Killzac pisze:Texara mam od niedawna z militariów i też jestem zadowolony, ale to taki plecak na wypady dłuższe 85l więc nie wiem jak spisują się mniejsze na codzień
skoro nadają się na dłuższe wypady to te mniejsze też są bardzo dobre. W ogóle ostatnio szukałam sobie torebki pacsafe i trafiłam na siatki pacsafe na plecaki sotosował ktoś ? Warto kupić ?
Ja tylko widziałem faceta z takim siatkowym zabezpieczeniem w górach na Słowacji kilka miesięcy temu i nie za bardzo wiedziałem co to i z czym to się je. Jak masz jakieś info to napisz (może nowy wątek?).
Myśli to mis­trzy­nie sur­vi­valu... Nie ważne jak bar­dzo chcesz je usunąć... Jak bar­dzo chcesz o czymś nie myśleć... One i tak przet­rwają...
awanti
Posty: 11
Rejestracja: 19.08.2017, 01:27

Re: Plecak Mil-Tec Assault Pack II vs wisport Sparrow 30l

Post autor: awanti » 22.09.2017, 20:01

Killzac pisze: Ja tylko widziałem faceta z takim siatkowym zabezpieczeniem w górach na Słowacji kilka miesięcy temu i nie za bardzo wiedziałem co to i z czym to się je. Jak masz jakieś info to napisz (może nowy wątek?).


Czytałam torchę o tych pacsafe, i pododbno mają super torebki. Mają w sobie specjalną technologię, która zabezpiecza nasze karty kredytowe przed ściągnięciem kasy , i w pasku jest drut, który uniemożliwia przecięcie tak więc żaden złodziejaszek nam jej nie odbierze :D
Odpowiedz