Victorinox

Narzędzia do cięcia i innych drobnych prac
Awatar użytkownika
Krasny

Re: Victorinox

Postautor: Krasny » 05.04.2017, 17:23

Trzeba mi było to powiedzieć parę lat temu, a tak to co chwilę na jakiegoś patrzę i uważam że mi potrzebny :lol:

W ogóle to polecam przed zakupem Vicka wybrać się do jakiejś galerii handlowej i pomacać, pooglądać.
Da to nam pojęcie jak jest wykonany oryginalny Vicek, uważam że po obejrzeniu raz w życiu nie da się go pomylić z podróbką.
Takie oglądactwo pozwoli nam też lepiej dobrać scyzoryk. Bo może się okazać że ten wymarzony z narzędziami jakie chcemy jest po prostu nieporęczny lub na przykład za ciężki.
Ale uwaga! W galerii nie kupujemy, tylko oglądamy bo możemy solidnie przepłacić.

Postautor: nobel » 20.07.2017, 13:09

Też przed zakupem oglądałem w galerii, żeby mieć pewność, że dostanę oryginał jak zamówię w sklepie internetowym i dostałem.
figuś

Postautor: figuś » 04.08.2017, 13:11

to prawda że mają dożywotnią gwarancję ?
Killzac

Postautor: Killzac » 05.08.2017, 14:34

figuś pisze:to prawda że mają dożywotnią gwarancję ?

Vicki (podoba mi się to określenie :D) mają dożywotnią gwarancję, ale nie sądzę żebyś miał okazję z niej skorzystać. Za dobry sprzęt na psucie się.

Krasny pisze:Trzeba mi było to powiedzieć parę lat temu, a tak to co chwilę na jakiegoś patrzę i uważam że mi potrzebny :lol:

Skąd ja to znam... Kupiłem swojego parę lat temu i zastanawiam się nad zakupem nowego, bo przecież tamten to juz "stary" jest :lol:
Myśli to mis­trzy­nie sur­vi­valu... Nie ważne jak bar­dzo chcesz je usunąć... Jak bar­dzo chcesz o czymś nie myśleć... One i tak przet­rwają...
figuś

Postautor: figuś » 12.08.2017, 09:57

Killzac pisze:Vicki (podoba mi się to określenie :D) mają dożywotnią gwarancję, ale nie sądzę żebyś miał okazję z niej skorzystać. Za dobry sprzęt na psucie się.

to pewnie dlatego dożywotnia ale w jaki sposób oni na niej zarabiają ?

Killzac pisze:Skąd ja to znam... Kupiłem swojego parę lat temu i zastanawiam się nad zakupem nowego, bo przecież tamten to juz "stary" jest :lol:

to pewnie doskonale rozumiesz kobiety które mają dokładnie taki sam problem jeżeli chodzi ubrania czy buty :lol: :lol: ale widziałam takie fajne scyzoryki z motywem kosmosu
Awatar użytkownika
Krasny

Postautor: Krasny » 12.08.2017, 13:07

figuś pisze:
Killzac pisze:Vicki (podoba mi się to określenie :D) mają dożywotnią gwarancję, ale nie sądzę żebyś miał okazję z niej skorzystać. Za dobry sprzęt na psucie się.

to pewnie dlatego dożywotnia ale w jaki sposób oni na niej zarabiają ?

Znaczy na tej gwarancji czy na produkcji?
Na gwarancji się nie zarabia bo to koszt dla firmy.
Są dwie drogi. Produkujesz coś co się nie psuje lub bubel ale w cenie sprzedaży wliczone gwarancje itp.

A jak zarabiają na produkcji biorąc pod uwagę że jeden starczy na całe życie?
Na ziemi jest jeszcze baaaardzo dużo ludzi którzy nie mają Vicka a chcą mieć ;)
Są tacy co zgubili swojego i muszą sobie odkupić.
I wreszcie takie barany jak ja co to w każdej torbie, spodniach i na każdą okazję muszą mieć odpowiedni do sytuacji model :lol: :twisted: :lol:

Wróć do „Noże, multitoole, scyzoryki”