Multitool Leatherman

Narzędzia do cięcia i innych drobnych prac
PAWCIO69
Posty: 292
Rejestracja: 05.03.2017, 15:43

Re: Multitool Leatherman

Post autor: PAWCIO69 » 31.03.2017, 15:44

ja mam Sidekicka , jak dla mnie optymalny wybór bo to backup , nigdy nie bedzie miał mozliwości dedykowanych narzędzi ale awaryjnie bezcenny
Nie możesz uratować planety, ale możesz zadbać o rodzinę i siebie.
djans
Posty: 326
Rejestracja: 03.05.2016, 20:58
Lokalizacja: Wrocek

Re: Multitool Leatherman

Post autor: djans » 31.03.2017, 20:54

Dawno temu kupiłem jakąś chińszczyznę w Juli, podpisaną "Mercedes Benz Tool". Bity się zużywają, podobnie, jak element do cięcia drutu - na hartowanych wkrętach, ale za 20 zł, to naprawdę nie ma się co zastanawiać.

Ostatnio to samo, acz z innym nadrukiem, widziałem w Carrefour i kupiłem dziewczynie do auta - żeby leżało i się nigdy nie musiało przydać. Polecam.
Awatar użytkownika
kajak
Posty: 13
Rejestracja: 03.04.2017, 12:57

Re: Multitool Leatherman

Post autor: kajak » 03.04.2017, 13:10

ja myślę, że tu nie ma absolutnie co polecać. Multitool to narzędzie Twoje osobiste i powinieneś dobierać je sam na podstawie tego czego konkretnie potrzebujesz. Ale dodam od siebie, że leatherman to bardzo dobry wybór. Sam też ich toola mam i jestem bardzo baaaaaardzo zadowolony
figuś
Posty: 10
Rejestracja: 04.08.2017, 12:58

Re: Multitool Leatherman

Post autor: figuś » 04.08.2017, 13:13

dokładnie zależy na jakich narzędziach Ci zależy. Kupiłam takie cudo swojemu tacie i jest naprawdę zadowolony. Wszystkie narzędzia w jednym
awanti
Posty: 11
Rejestracja: 19.08.2017, 01:27

Re: Multitool Leatherman

Post autor: awanti » 22.09.2017, 20:03

Mój brat ma multitoola od lethermana werję one hand tool czarną . Fajnie się prezentuje, poręczny w użyciu i generalnie bardzo przydatny :)
Killzac
Posty: 35
Rejestracja: 30.03.2017, 17:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Multitool Leatherman

Post autor: Killzac » 23.09.2017, 15:03

figuś pisze:dokładnie zależy na jakich narzędziach Ci zależy. Kupiłam takie cudo swojemu tacie i jest naprawdę zadowolony. Wszystkie narzędzia w jednym
Jaki model wybrałaś?
awanti pisze:Mój brat ma multitoola od lethermana werję one hand tool czarną . Fajnie się prezentuje, poręczny w użyciu i generalnie bardzo przydatny :)
Te czarne są genialne! WYglądają świetnie. Też mi się ten one hand marzy :roll:
Myśli to mis­trzy­nie sur­vi­valu... Nie ważne jak bar­dzo chcesz je usunąć... Jak bar­dzo chcesz o czymś nie myśleć... One i tak przet­rwają...
Awatar użytkownika
maksymilian_2005
Posty: 55
Rejestracja: 02.10.2017, 01:18

Re: Multitool Leatherman

Post autor: maksymilian_2005 » 02.10.2017, 02:01

mam Leathermana skeletoola od dawna, sprzęt godny polecenia ale tak jak pisali przedmówcy - przede wszystkim dobór do własnych potrzeb i upodobań jest ważniejszy niż czyjaś opinia o danym modelu
awanti
Posty: 11
Rejestracja: 19.08.2017, 01:27

Re: Multitool Leatherman

Post autor: awanti » 12.10.2017, 10:30

Killzac pisze:
Te czarne są genialne! WYglądają świetnie. Też mi się ten one hand marzy :roll:
Jak na multitoole to cena nawet nawet, bo chyba za jakies 4stówki można go dostac w sklepie z militariami :)

maksymilian_2005 pisze:mam Leathermana skeletoola od dawna, sprzęt godny polecenia ale tak jak pisali przedmówcy - przede wszystkim dobór do własnych potrzeb i upodobań jest ważniejszy niż czyjaś opinia o danym modelu
Godny polecenia ten skeletool? I jak jest z używaniem kombinerek? W sumie cały tool nie jest zbyt dużo i zastanawia mnie to czy wygodnie się ich uzywa i czy inne narzędzia przy tym nie wbijają się w dłoń ??
Awatar użytkownika
maksymilian_2005
Posty: 55
Rejestracja: 02.10.2017, 01:18

Re: Multitool Leatherman

Post autor: maksymilian_2005 » 12.10.2017, 17:58

mam właśnie wersję CX - czyli z czarną powłoką i wkładką z włókna węglowego,
pewnie są lepsze multitoole ale dla mnie wygląd też ma znaczenie,
jest dość wygodny (jak na multitool) - miałem w rękach dużo gorsze - bardziej wrzynające się w dłonie,
oczywiście do seryjnej pracy bym go nie polecił bo na pewno byłoby niewygodnie, ale awaryjnie mnie akurat leży bardzo, otwieranie jedną ręką jest super ale jestem praworęczny,
nie pamiętam dokładnie ile lat go mam (szacunkowo ok. 7-8 lat), raczej dbam o narzędzia i niekiedy noszę przy sobie zwykły nóż, ale ten wygląda prawie jak nowy,
kilka razy zastanawiałem się nad zakupem jakiegoś nowego Leathermana ale zawsze po obejrzeniu kilku modeli dochodziłem do wniosku że właściwie ten ma wszystko czego potrzebuję
Killzac
Posty: 35
Rejestracja: 30.03.2017, 17:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Multitool Leatherman

Post autor: Killzac » 23.02.2018, 16:14

awanti pisze: Jak na multitoole to cena nawet nawet, bo chyba za jakies 4stówki można go dostac w sklepie z militariami :)
W takim budżecie na pewno kupisz już dobrego leathermana, OHT black jest teraz za 350 zł z 400zł przeceniony w militariach więc jeszcze zostanie coś w kieszeni.
maksymilian_2005 pisze:mam właśnie wersję CX - czyli z czarną powłoką i wkładką z włókna węglowego,
pewnie są lepsze multitoole ale dla mnie wygląd też ma znaczenie,
jest dość wygodny (jak na multitool) - miałem w rękach dużo gorsze - bardziej wrzynające się w dłonie,
oczywiście do seryjnej pracy bym go nie polecił bo na pewno byłoby niewygodnie, ale awaryjnie mnie akurat leży bardzo, otwieranie jedną ręką jest super ale jestem praworęczny,
nie pamiętam dokładnie ile lat go mam (szacunkowo ok. 7-8 lat), raczej dbam o narzędzia i niekiedy noszę przy sobie zwykły nóż, ale ten wygląda prawie jak nowy,
kilka razy zastanawiałem się nad zakupem jakiegoś nowego Leathermana ale zawsze po obejrzeniu kilku modeli dochodziłem do wniosku że właściwie ten ma wszystko czego potrzebuję
Przez ten czas posiadania ostrzyłeś jakoś narzędzia? Wiadomo, wszystko się zużywa i np. ten tool ma w sobie ostrzałkę do narzędzi militariapl/leatherman/multitool_leatherman_signal_832265_p52934.xml więc można łatwo coś naostrzyć, a w pozostałych modelach jak najwygodniej to robić?
Myśli to mis­trzy­nie sur­vi­valu... Nie ważne jak bar­dzo chcesz je usunąć... Jak bar­dzo chcesz o czymś nie myśleć... One i tak przet­rwają...
Odpowiedz