Prośba o wyceną laptopa PackardBell P5WS0

Dyskusje, na które nie ma miejsca gdzie indziej.
Awatar użytkownika
Achrioptera
Posty: 148
Rejestracja: 13.06.2016, 16:51
Kontaktowanie:

Prośba o wyceną laptopa PackardBell P5WS0

Post autor: Achrioptera » 24.08.2018, 20:59

Witam

Zdecydowałem się napisać tu z prośbą o pomoc z pewnym problemem. Jest on zupełnie nie związany z tematyką forum, ale z innego, elektronicznego mój temat usunięto i jestem teraz w kropce. Chciałbym prosić o pomoc w wycenie laptopa. Planuję go odsprzedać w rodzinie, ale żeby proponować dobrą dla obu stron cenę muszę znać wartość rynkową. A o tym nie mam pojęcia.

Laptop Packard Bell EasyNote TS11HR545PL (P5WS0)
Win7 Home Premium 64bit OEM, IntelCore i5 2,5 Ghz (4 rdzenie), RAM 8 GB (brak wolnych slotów), HDD 500 GB, Dwie karty graficzne: zintegrowana Intela oraz Nvida GeForce 610M 1GB. Nie działa kamera i nikt nie wie dlaczego. Poza tym wszystko sprawne.

Powiedzmy, że część pieniędzy ze sprzedaży lapka przeznaczę na planowany od jakiegoś czasu zakup butli z gazem i reduktor. W razie awarii gazociągu, chciałbym dalej wygodnie korzystać z kuchni, a nie od razu być zmuszonym do użycia camping gazu.

Tak więc kto z was czuje, że ma jakieś pojęcie w temacie, niech rzuca jakąś kwotę. Z góry dzięki!
Awatar użytkownika
mar_kow
Posty: 18
Rejestracja: 06.06.2018, 16:45
Lokalizacja: Mazury

Re: Prośba o wyceną laptopa PackardBell P5WS0

Post autor: mar_kow » 25.08.2018, 10:30

Max 500zł ale od rodziny bym tyle nie brał...
Awatar użytkownika
Krasny
Posty: 321
Rejestracja: 16.06.2016, 14:31
Lokalizacja: Wielkopolska gdzieś około Lichenia ;)

Re: Prośba o wyceną laptopa PackardBell P5WS0

Post autor: Krasny » 25.08.2018, 15:28

Achrioptera pisze:
24.08.2018, 20:59
Powiedzmy, że część pieniędzy ze sprzedaży lapka przeznaczę na planowany od jakiegoś czasu zakup butli z gazem i reduktor. W razie awarii gazociągu, chciałbym dalej wygodnie korzystać z kuchni, a nie od razu być zmuszonym do użycia camping gazu.
Zwrócę tylko uwagę bo może to dla Ciebie nie jest oczywiste.
Gaz z rurki wymaga w kuchni innych dyszy.
Jeśli kuchenka nowa to możliwe że w komplecie miałeś zestaw dysz do ziemnego i drugi do propan-butan.
Jeśli nie warto dokupić zawczasu i pamiętać o przełożeniu podczas podpinania butli.
_________________
Bo trzeba mieć jaja by iść z podniesionym czołem gdy inni plują Ci w twarz za twoje przekonania.
Awatar użytkownika
Achrioptera
Posty: 148
Rejestracja: 13.06.2016, 16:51
Kontaktowanie:

Re: Prośba o wyceną laptopa PackardBell P5WS0

Post autor: Achrioptera » 27.08.2018, 16:05

Dzięki za odpowiedź. Za równo z ceną laptopa jak i zwróceniem uwagi na dyszę. Nie było to dla mnie oczywiste.
W sumie temat można zamknąć, a nawet usunąć.
Awatar użytkownika
Krasny
Posty: 321
Rejestracja: 16.06.2016, 14:31
Lokalizacja: Wielkopolska gdzieś około Lichenia ;)

Re: Prośba o wyceną laptopa PackardBell P5WS0

Post autor: Krasny » 27.08.2018, 20:19

Nie nie można usuwać ktoś kiedyś... czegoś się dowie.
_________________
Bo trzeba mieć jaja by iść z podniesionym czołem gdy inni plują Ci w twarz za twoje przekonania.
Odpowiedz