Wasze zainteresowania poza preppersingiem i survivalem

Dyskusje, na które nie ma miejsca gdzie indziej.
paweo
Posty: 3
Rejestracja: 03.05.2016, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Wasze zainteresowania poza preppersingiem i survivalem

Post autor: paweo » 03.05.2016, 21:18

Cześć :)
Chciałbym, abyśmy tutaj rozmawiali o innych naszych zainteresowaniach, pasjach, hobby... - ogólnie co lubimy robić w wolnym czasie.

Ja osobiście poza tematyką surwiwalu interesuję się szeroko pojętą techniką, np. oświetlenie, stary sprzęt AGD RTV przemysłowy, elektronika, komunikacja miejska, poznawanie nowych miejsc w Warszawie i poza nią, jak i zwiedzanie opuszczonych budynków. Wszystko staram się poznawać, uczyć, zwiedzać w miarę wolnego czasu.
A Wy jakie macie? ;) Zapraszam do dyskusji! :)
Awatar użytkownika
OskarPOP
Posty: 6
Rejestracja: 03.05.2016, 18:00

Re: Wasze zainteresowania poza preppersingiem i survivalem

Post autor: OskarPOP » 03.05.2016, 21:25

Dlatego polecałem zalożyć ten dział :D
Ja na co dzień interesuje sie Zjawiskami Paranormalnymi na większą skale , obserwacja gwiazd , oraz Ufologia , dużo czytam książek ( staram sie) , oraz śledzę Politykę, naszą oraz zagraniczna ( próbuje sienie afiszować :lol: )
Zarkis
Posty: 47
Rejestracja: 03.05.2016, 18:20
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Wasze zainteresowania poza preppersingiem i survivalem

Post autor: Zarkis » 03.05.2016, 21:51

A to i ja dorzucę swoje trzy grosze by jakoś rozkręcić przyrost postów na forum. Osobiście interesuję się szeroko pojętą historią (ze szczególnym uwielbieniem historii wojskowości) także bronią palną (tu szczególnie uwielbiam czarnoprochowce, na razie od strony teoretycznej, ale wkrótce planuję zakup pierwszego rewolweru) do tego zagadnienia szeroko pojętych ciekawostek wszelakich... I to dosłownie wszelakich od ciekawostek historycznych do nauk ścisłych. Poza tym lubię dobre filmy. Staram się być na bieżąco z zarówno krajową jak i międzynarodową sytuacją polityczną, w międzynarodowej szczególny nacisk kładę na USA, a do tego topowy temat NWO.
Awatar użytkownika
MPas
Posty: 23
Rejestracja: 03.05.2016, 20:12

Re: Wasze zainteresowania poza preppersingiem i survivalem

Post autor: MPas » 03.05.2016, 22:00

Audiobooki, siłownia, basen, czasopisma, czytanie na temat różnych teorii spiskowych typu NWO, gry, filmy i seriale. Poza tym zainteresowałem się czarnoprochowcami ale puki co też tylko teoretycznie. Pozdrawiam.
Pyrek
Posty: 7
Rejestracja: 03.05.2016, 22:57

Re: Wasze zainteresowania poza preppersingiem i survivalem

Post autor: Pyrek » 03.05.2016, 23:27

Militaria, miejska eksploracja, filmy, seriale, książki, gry- tu wiedzie prym fantastyka, turystyka piesza, historia, browar:) oraz wiele wiele innych.
Awatar użytkownika
lenny4589
Posty: 138
Rejestracja: 03.05.2016, 19:26
Lokalizacja: janowski

Re: Wasze zainteresowania poza preppersingiem i survivalem

Post autor: lenny4589 » 04.05.2016, 19:31

Heja wam wszystkim:)
Ja interesuje się domową produkcje alkoholu ( bimber ), bardzo lubię chodzić do lasu. Nie długim czasie interesuje się survivalem ogólnie robienie własnych podpałek,zdobywanie pożywienia w ciężkich czasach i wiele wiele wiele innych rzeczy i nawyków których mogę wykorzystać w trudnym czasie i w życiu codziennym.
A moim największym marzeniem zbudować dom w lesie jak dobrze pójdzie to będzie już stał na za rok. Lubie robić swoje wędliny Np boczek, szynki, kabanosy, kiełbasa.Lubie rozbierać pół tusze wieprzowe na dane elementy a i też od bicia świni do gotowych wyrobów. bardzo lubię majsterkować, robić rzeczy które bardzo są przydatne w życiu co dziennym. lubię zbierać złom:) I mam bardzo dużo za interesowań które mogą mi się przydać. A w szczególności w tym forum dowiem się wiele ciekawych rzeczy:)
Awatar użytkownika
Nafk
Posty: 4
Rejestracja: 04.05.2016, 20:15

Re: Wasze zainteresowania poza preppersingiem i survivalem

Post autor: Nafk » 04.05.2016, 20:43

Czesc . mam na imie Kamil .
Bardzo zajmuje sie odnawialnymi źródłami prądu .
oraz sprzętem militarnym . głównie surwiwal w lesie .
oraz staram sam sobie wynajdywać rzeczy które mi będą potrzebne . według moich potrzeb .
Awatar użytkownika
Tsavoren
Posty: 29
Rejestracja: 04.05.2016, 15:04

Re: Wasze zainteresowania poza preppersingiem i survivalem

Post autor: Tsavoren » 04.05.2016, 20:47

Interesuje się dinozaurami a także zwierzętami niebezpiecznymi dla człowieka głownie lwy, tygrysy, rekiny, węże i krokodyle. 2 moją pasją sa gry konkretnie 2 gry z seri Pokemon konkretnie z Game Boy Advance a takżę król MMO czyli world of warcraft
dicek
Posty: 2
Rejestracja: 14.10.2016, 06:42

Re: Wasze zainteresowania poza preppersingiem i survivalem

Post autor: dicek » 14.10.2016, 06:44

Jest kilka rzeczy, które lubię róbić. Są to na pewno:
sport
robótki ręczne
czytanie książek
Gram sobie raz na jakiś czas w jakaś dobrą grę ( preferuję gry logiczne jak na przyklad: [wymoderowano spam -- przyp. AK] - takie , w których trzeba trochę pomysleć)

Kiedyś grało się duzo w World of Warcraft , ale obecine nie ma już na to czasu ;)
Awatar użytkownika
Tsavoren
Posty: 29
Rejestracja: 04.05.2016, 15:04

Re: Wasze zainteresowania poza preppersingiem i survivalem

Post autor: Tsavoren » 14.10.2016, 11:14

Duże drapieżniki, Terrarystyka, Akwarystyka, Cukiernictwo, Gry przede wszystkim World of Warcraft
Odpowiedz