Pszepowiednia

Karol32
Posty: 1
Rejestracja: 01.03.2020, 01:37

Pszepowiednia

Post autor: Karol32 » 01.03.2020, 02:22

Witam co byście powiedzieli na wojnę religijna ten wirus zachowuje się jak zaraza nie do powstrzymania zawsze jest jakieś ale zobaczcie co zrobiła italia znalazła antidotum na koronę to jest ważne czytajcie uważnie i policzcie 1do 1 krok pierwszy zamknęli granice drugi kwarantanna i to jest bardzo ważne bo to jest szczepionka na tego wirusa przerwać jego przewód pokarmowy wirus umiera italia podnosi się spowrotem ale nie na długo bo z Grecji nadciąga armia która ma dobić ocalałych i tak nastąpi koniec religii bo nadciąga czarna fala teraz krótkie wyjaśnienie dlaczego tak napisałem moim marzeniem być może ostatnim jest byście to rozpowszechnili niech NATO to powstrzyma wkoncu siedzimy w tym samym gównie aktualnie mieszkam w duisburg tutaj jest strasznie nie z tego powodu że panuje wirus tylko z tego powodu że ludzie są tak zaślepieni i przyzwyczajeni do swoich codziennych czynności że nawet do nich nie dociera że śmierć puka do drzwi nawet mojej żony nie mogę od tych czynności oderwać ale będę próbował ją przekonać nie poddam się będę walczył bo nie potrafie spokojnie spać jestem kompletnie przygotowany na ewakuację tylko słowo tak z ust mojej żony uratuje nasze dzieci szanse jeszcze mamy ale już nie długo jak zamkną granice to automatycznie zamknę się na zawsze i nie dostanę drugiej szansy naprawienia moich błędów a najważniejsze ocalenia rodziny proszę podajcie to dalej a przy okazji to pisałem do was na YouTubie pozdrawiam życzę wam zdrowia a teraz w waszych rękach jest ratowanie świata
Unono
Posty: 500
Rejestracja: 13.05.2018, 22:05

Re: Pszepowiednia

Post autor: Unono » 01.03.2020, 10:11

Po pierwsze Kolego To Forum nie jest dla nawiedzonych. Chcesz się bawić w "pszepowiednie" to po pierwsze naucz się ortografii, a p o drugie poszukaj sobie forum gdzie znajdziesz podobnie myślących. Zawsze podczas kryzysów pojawiają się prorocy czy inni nawiedzeni. Tak na marginesie - jeżeli jesteś rzeczywiście przekonany że jest źle, to działaj ale z głową. Nie wołaj o pomoc do NATO czy kogos innego. Przed podjęciem decyzji zastosuj metodę STOP. Prośba do admina - post do skasowania, nie wnosi nic nowego.
Gotowy93
Posty: 73
Rejestracja: 19.03.2019, 22:43

Re: Pszepowiednia

Post autor: Gotowy93 » 02.03.2020, 12:53

Jest na tym forum jakiś aktywny admin? Panów Twórców nie widziałem tu już bardzo dawno niestety.
Nie wszystko przewidzimy, ale wszystkiemu zaradzimy.
Mój kanał https://youtube.com/channel/UCa9Es6JCYXaTZ9YsmfbdRSA
Unono
Posty: 500
Rejestracja: 13.05.2018, 22:05

Re: Pszepowiednia

Post autor: Unono » 02.03.2020, 23:12

Być może przeprowadzili się na grupe dyskusyjną na facebooka, ale niestety ( a może stety) ja nie mam tam konta i chyba raczej nie będę miał.
Gotowy93
Posty: 73
Rejestracja: 19.03.2019, 22:43

Re: Pszepowiednia

Post autor: Gotowy93 » 03.03.2020, 17:37

To tak ja nie mam fb. Może by tak zagadać żeby zrobić niezależnego admina który usuwał by takie śmieci
Nie wszystko przewidzimy, ale wszystkiemu zaradzimy.
Mój kanał https://youtube.com/channel/UCa9Es6JCYXaTZ9YsmfbdRSA
Unono
Posty: 500
Rejestracja: 13.05.2018, 22:05

Re: Pszepowiednia

Post autor: Unono » 03.03.2020, 23:07

wystarczyłyby uprawnienia moderatora.
Odpowiedz