Plecak

Wszystko to, w czym nosimy inne rzeczy
AnetkaS
Posty: 6
Rejestracja: 09.01.2017, 12:52

Plecak

Post autor: AnetkaS » 13.01.2017, 15:51

Hej, potrzebny mi [wymoderowano spam]plecak na laptopa. Czy ktoś już kiedyś kupował podobny plecak? Macie jakieś opinie?
Killzac
Posty: 35
Rejestracja: 30.03.2017, 17:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plecak

Post autor: Killzac » 30.03.2017, 18:56

Ja dla swojego laptopa mam torbę wisporta pathfinder. Mam zaufanie do produktów tej marki i torba podobnie jak plecaki wykonana bardzo dobrze, oprócz laptopa pomieści jeszcze sporo innych rzeczy. Jak ja kupowałem to była dostępna jedynie w militaria.pl, ale teraz to nie wiem jak jest.
Myśli to mis­trzy­nie sur­vi­valu... Nie ważne jak bar­dzo chcesz je usunąć... Jak bar­dzo chcesz o czymś nie myśleć... One i tak przet­rwają...
figuś
Posty: 10
Rejestracja: 04.08.2017, 12:58

Re: Plecak

Post autor: figuś » 04.08.2017, 13:07

Killzac pisze:Ja dla swojego laptopa mam torbę wisporta pathfinder. Mam zaufanie do produktów tej marki i torba podobnie jak plecaki wykonana bardzo dobrze, oprócz laptopa pomieści jeszcze sporo innych rzeczy. Jak ja kupowałem to była dostępna jedynie w militaria.pl, ale teraz to nie wiem jak jest.
nie zarysowało laptopa jak trzymałeś tam też inne rzeczy ?
Killzac
Posty: 35
Rejestracja: 30.03.2017, 17:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plecak

Post autor: Killzac » 10.08.2017, 16:40

figuś pisze:
Killzac pisze:Ja dla swojego laptopa mam torbę wisporta pathfinder. Mam zaufanie do produktów tej marki i torba podobnie jak plecaki wykonana bardzo dobrze, oprócz laptopa pomieści jeszcze sporo innych rzeczy. Jak ja kupowałem to była dostępna jedynie w militaria.pl, ale teraz to nie wiem jak jest.
nie zarysowało laptopa jak trzymałeś tam też inne rzeczy ?
Na wszystko masz wydzielone przegrody w tej torbie więc jeżeli utrzymujesz tam jakiś ład i porządek to nic się z laptopem na pewno nie stanie :)
Myśli to mis­trzy­nie sur­vi­valu... Nie ważne jak bar­dzo chcesz je usunąć... Jak bar­dzo chcesz o czymś nie myśleć... One i tak przet­rwają...
awanti
Posty: 11
Rejestracja: 19.08.2017, 01:27

Re: Plecak

Post autor: awanti » 22.09.2017, 19:52

Ja mam torbę na laptopa od 101 Inc, mieści mi 15,6 calowego lapa, jest wygodna i poręczna , i ma kilka kieszonek w środku więc można jeszcze sporo rzeczy tam włożyć :D
Killzac
Posty: 35
Rejestracja: 30.03.2017, 17:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plecak

Post autor: Killzac » 23.09.2017, 14:59

awanti pisze:Ja mam torbę na laptopa od 101 Inc, mieści mi 15,6 calowego lapa, jest wygodna i poręczna , i ma kilka kieszonek w środku więc można jeszcze sporo rzeczy tam włożyć :D
Gdzie dostałaś taką torbę? Ja dawno temu kupiłem na tableta też z tej firmy w militariach pokrowiec i wreszcie mi się tablet nie rysuje, a sam pokrowiec jest wytrzymały. 3 wcześniejsze nie wytrzymały nawet 2 miesięcy :lol:
Myśli to mis­trzy­nie sur­vi­valu... Nie ważne jak bar­dzo chcesz je usunąć... Jak bar­dzo chcesz o czymś nie myśleć... One i tak przet­rwają...
awanti
Posty: 11
Rejestracja: 19.08.2017, 01:27

Re: Plecak

Post autor: awanti » 12.10.2017, 10:22

Killzac pisze: Gdzie dostałaś taką torbę? Ja dawno temu kupiłem na tableta też z tej firmy w militariach pokrowiec i wreszcie mi się tablet nie rysuje, a sam pokrowiec jest wytrzymały. 3 wcześniejsze nie wytrzymały nawet 2 miesięcy :lol:
No właśnie też na tej samej stronie co Ty zamawiałam :) a co do tabletów i ich podatności na zarysowania i uszkodzenia to najlepiej kupić takiego pancernego i mieć święty spokój z futerałami czy innymi osłonami :P
Awatar użytkownika
maksymilian_2005
Posty: 55
Rejestracja: 02.10.2017, 01:18

Re: Plecak

Post autor: maksymilian_2005 » 12.10.2017, 18:24

na lapka mam north face borealis - fajny ale niestety drogi,
swoją drogą ciekawostka - wartość mojego lapka spadła już poniżej wartości plecaka :D
Odpowiedz