Punktacja postów

Sprawy techniczne i organizacyjne związane z forum. Regulamin, obsługa forum, zgłaszanie problemów itd.
Awatar użytkownika
Krasny
Posty: 321
Rejestracja: 16.06.2016, 14:31
Lokalizacja: Wielkopolska gdzieś około Lichenia ;)

Punktacja postów

Post autor: Krasny » 16.06.2016, 17:07

Czy forum może mieć (a może ma) system punktacji/reputacji użytkowników na bazie napisanych postów.
Jestem tu chwilę i czytałem wartościowe posty osób myślących i piszących logicznie. Chciałbym jakoś zaznaczyć że się z nimi zgadzam lub po prostu podziękować za pomysł i zwrócenie uwagi na rzeczy których nie wiedziałem.

Wiem że punkty reputacji użytkownika bywają powodem dla małych wojenek na innych forach ale z drugiej strony jeśli forum się rozwinie i zdobędzie rzeszę użytkowników (czego gorąco życzę). To warto mieć system w stylu " ten koleś często pisze wartościowe rzeczy"
_________________
Bo trzeba mieć jaja by iść z podniesionym czołem gdy inni plują Ci w twarz za twoje przekonania.
Awatar użytkownika
Krzysztof Lis_DS
Posty: 81
Rejestracja: 28.04.2016, 16:15

Re: Punktacja postów

Post autor: Krzysztof Lis_DS » 16.06.2016, 20:23

Mamy tę funkcję na liście rzeczy do zrobienia tu na forum, ale na razie nie udało nam się tego ogarnąć.

Jakbyś nie mógł się doczekać za czas jakiś, przypominaj się proszę w tym wątku. :)
Awatar użytkownika
Krasny
Posty: 321
Rejestracja: 16.06.2016, 14:31
Lokalizacja: Wielkopolska gdzieś około Lichenia ;)

Re: Punktacja postów

Post autor: Krasny » 16.06.2016, 21:51

Krzysztofie to się bierzcie do roboty bo nie będę pisał :lol:
Chyba że potem dostanę zaocznie +30 :lol:
_________________
Bo trzeba mieć jaja by iść z podniesionym czołem gdy inni plują Ci w twarz za twoje przekonania.
Odpowiedz