Przywitaj Się

Awatar użytkownika
OskarPOP
Posty: 6
Rejestracja: 03.05.2016, 18:00

Przywitaj Się

Post autor: OskarPOP » 03.05.2016, 18:12

Witam myśle , ze to dobra nazwa dla tematu , poznawczego :)
Witam , Jestem Oskar mam 19 lat 11 miesięcy , lubie Survival , na początku uprawiałem " zielony" ,ale kiedy odkryłem wasz kanał na YT coraz bardziej mnie to wciągało. Moje zainteresowania zawsze to były Post-Apokaliptyczne światy , fantastyka , SF , oraz Zjawiska Paranormalne , oraz Survival rzecz jasna.

Czekam z niecierpliwością na rozwój forum , bo to był wspaniały pomysł zwłaszcza w "waszym" wykonaniu Pozdrawiam wszystkich
Zarkis
Posty: 47
Rejestracja: 03.05.2016, 18:20
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przywitaj Się

Post autor: Zarkis » 03.05.2016, 18:29

Siema! Cześć wszystkim, Jestem Franek rodowity wiejski preppers z podkarpacia. Szczególnie zainteresowany przetrwaniem wielkoskalowych katastrof typu SHTF (ponieważ mieszkając na wsi jestem z automatu odciążony z wielu prepperskich zmartwień "miastowych") A tak poza tym lat dziewiętnaście spec od historii wojskowości, pasjonat broni czarnoprochowej i zagadnień z nią związanych ;)
paweo
Posty: 3
Rejestracja: 03.05.2016, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przywitaj Się

Post autor: paweo » 03.05.2016, 19:08

Cześć :)
Jestem Paweł z Warszawy, subskrybuję "Domowy Survival" na YT od paru miesięcy, a o forum dowiedziałem się z Q&A nr 4. Wcześniej niezbyt przejmowałem się przygotowywaniem na "trudne czasy", ale teraz powolutku zaczynam nadrabiać zaległości. Będzie mi miło być użytkownikiem tego forum.
Pozdrawiam!
vampir
Posty: 1
Rejestracja: 03.05.2016, 19:31

Re: Przywitaj Się

Post autor: vampir » 03.05.2016, 19:41

Witajcie!
Jestem Łukasz. Mieszkam w małej małopolskiej wiosce. Survival to jedno z zagadnień które w jakiś sposób mnie interesują toteż oto jestem:)
Awatar użytkownika
lenny4589
Posty: 138
Rejestracja: 03.05.2016, 19:26
Lokalizacja: janowski

Re: Przywitaj Się

Post autor: lenny4589 » 03.05.2016, 19:45

Heja
Jestem Lenny4589 lubię oglądać na you tube Domowy survival. bardzo interesuje się survivalem który mnie uczy nie panikować w trudnych sytuacjach, Np jak zgubienie się w lesie, rozpalenie ogniska w czasie ulewy,i wiele wiele wiele innych sytuacji w życiu co dziennym. I bardzo chce powiększać swoją wiedzę dzięki temu forum w którym mam zaszczyt do niego należeć :)
PiKAndyz
Posty: 1
Rejestracja: 03.05.2016, 20:00

Re: Przywitaj Się

Post autor: PiKAndyz » 03.05.2016, 20:11

Cześć,
kanał Domowy Survival na YT śledzę od roku, nie uważam się za prepersa, ale wolę być przygotowany na wyzwania życia codziennego. Posiadam swój (całkiem rozbudowany) zestaw EDC, w większości skompletowany plecak BOB i w teorii obmyślam schemat postępowania w przypadku 'trudnych czasów'.
Tym terminem przede wszystkim określam konieczność pozostania w mieszkaniu pozbawionym zaopatrzenia z zewnątrz (energia, woda, żywność), konieczność jego opuszczenia w celu ewakuacji lub pomocy komuś bliskiemu.
Na forum od czasu do czasu będę się dzielił moimi przemyśleniami, patentami i zawartością moich kieszeni :)
Awatar użytkownika
MPas
Posty: 23
Rejestracja: 03.05.2016, 20:12

Re: Przywitaj Się

Post autor: MPas » 03.05.2016, 20:28

Witam wszystkich, ciesze się, że wystartowało forum i mam nadzieje, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Na imię mam Marcin, mieszkam w okolicy Wrocławia. Interesuje się tematami typu Survival i Preppers. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 09.05.2016, 00:15 przez MPas, łącznie zmieniany 1 raz.
prepper96
Posty: 3
Rejestracja: 03.05.2016, 20:29

Re: Przywitaj Się

Post autor: prepper96 » 03.05.2016, 20:56

Cześć Jestem Miłosz. Mam 18 lat. Jestem z Domowym Survivalem od pół roku, a prepperingiem zajmuję się jako tako od dwóch lat. Mieszkam na wsi w Wielkopolsce. Mam EDC,BOB i jestem dość dobrze przygotowany. Mam nadzieję że w przyszłości pomogę.
Pyrek
Posty: 7
Rejestracja: 03.05.2016, 22:57

Re: Przywitaj Się

Post autor: Pyrek » 03.05.2016, 23:14

Czołem wszystkim. Moje pseudo to Pyrek, pochodzę z Warszawy i mam 33 lata. Moje zainteresowania mniej lub bardziej powiązane z forum to: survival miejski i zielony, szkolenie się ogólnowojskowe(nawigacja, łączność, medycyna, strzelectwo itp.), robienie i kontrolowanie zapasów, zabezpieczenia miejsca zamieszkania/pobytu. Zakładam, że sporo się od Was nauczę a i inni zaczerpną coś ode mnie:)
Awatar użytkownika
Aerlin
Posty: 166
Rejestracja: 06.05.2016, 11:27

Re: Przywitaj Się

Post autor: Aerlin » 06.05.2016, 12:43

Ello ;)
W skrócie o sobie: z wykształcenia jestem archeologiem. Pracuję w zarządzaniu kryzysowym i obronie cywilnej (tak więc za "survival" właściwie mam płacone :lol: ). Z zamiłowania to głównie rekonstrukcja historyczna (od ponad 15 lat... choć niestety ostatnie były dość jałowe...), militaria, historia, wszelka fantastyka (od anime po hard sf) i tematy z nią pokrewne- więc technologia, astronomia, futurologia i takie tam głupoty.
A tutaj jestem przez swoją niemal chorobliwą fascynację Zimną Wojną, w którą nierozerwalnie tematyka tego forum była wpisana ;)
Odpowiedz